Суспільний мовник Росії шукає спонсорів через брак державного фінансування

00:00,
27 Травня 2013
637

Суспільний мовник Росії шукає спонсорів через брак державного фінансування

00:00,
27 Травня 2013
637
Суспільний мовник Росії  шукає спонсорів через брак державного фінансування
Коштів, виділених телеканалу ОТР з держбюджету, вистачить лиш до вересня 2013 року.

За словами гендиректора телеканалу Анатолія Лисенка, брак фінансування наразі є головною проблемою ОТР. Її вирішення пов’язують зі спонсорською підтримкою проекту. Проте, поки претендентів на роль спонсорів немає. При цьому, ідею залучення інвесторів канал повністю відкидає, адже комерційної реклами на ньому немає і не буде. Про це пан Лисенко повідомив РИА Новости.

«Спонсорів – так. Інвесторів не чекаю. Інвестор вкладає гроші, щоб отримати віддачу. А в нас нема з чого отримати – реклами у нас немає. А спонсорів чекаємо. Сподіваюся, що вони з'являться», – сказав він.

Також гендиректор додав, що люди надсилають кошти на розвиток каналу в рамках акції добровільних пожертвувань у фонд підтримки ОТР. Проте, поки це надто символічні суми, аби якось впливати на ситуацію.

Нагадаємо, Міністр зв'язку та масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров заявив, що частину своєї зарплати буде переводити в цей фонд.

Наприкінці минулого року прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв затвердив правила надання федеральних субсидій ОТР, відповідно до яких у 2012 році проект отримав від держави 1,55 млрд рублів, а у 2014 і 2015 роках отримає ще по 1,5 млрд. Але цих коштів недостатньо. За словами Лисенка, майже половина одержаної суми пішла на створення виробничо-технічного комплексу з апаратними, студіями (хоча спочатку передбачалося, що цю базу ОТР передасть телеканал «Зірка»). Крім того, у березні ОТР повернуло 600 млн рублів, взятих у кредит напередодні запуску каналу.

Керівництво суспільного мовника висловлює занепокоєння тим, що кошти мають вичерпатися вже у вересні 2013.

Джерело: РИА Новости, Novostimira.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Владимир Астапкович/РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду