Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів

00:00,
22 Вересня 2013
617

Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів

00:00,
22 Вересня 2013
617
Суспільне телебачення Росії отримає кредит у 250 млн рублів
«Внешэкономбанк» прокредитує ОТР. Кредит становить 250 млн рублів, гроші виділяються до весни наступного року, коли кредитні ресурси будуть заміщені бюджетними коштами. Про це повідомив голова банку Володимир Дмітрієв за підсумками засідання наглядової ради.

«Було схвалено ряд проектів у сфері благодійності. Зокрема, було прийнято рішення про виділення громадському телебаченню бридж-кредитування в розмірі 250 млн рублів», – зазначив пан Дмітрієв.

Гендиректор ОТР Анатолій Лисенко раніше заявляв, що з наступного року одним із джерел фінансування суспільного телебачення Росії може стати спонсорська реклама.

«На пожертви існувати неможливо. Цього року ми почали працювати, коли вже всі кошти були розподілені. На наступний рік розраховуємо, що з'явиться і спонсорська реклама», – сказав Лисенко.

За його словами , телеканал намагатиметься слідувати рекомендаціям Мінкомзв'язку: існувати на ті кошти, які виділяються державою.

«У нас коштів не вистачало з однієї причини – вони пішли на створення технічної бази. Тепер база є, і ми думаємо , як вкластися у виділені кошти», – зазначив глава ОТР .


Нагадаємо, телеканал почав мовлення 19 травня 2013. На період запуску державою було виділено 1,5 млрд рублів. Передбачалося , що надалі він буде існувати на гроші громадських фондів. 23 червня Анатолій Лисенко повідомив, що кошти в бюджеті суспільного телебачення закінчилися, через що мовник був змушений просити кредит. «Внешэкономбанк» погодився дати кредит, але тоді мова йшла про 300 млн рублів, і перерахувати їх обіцяли до вересня.

Джерело: ИТАР-ТАСС

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tutoboev.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду