Хорватський суспільний мовник не транслюватиме «Євробачення» через брак коштів

00:00,
23 Вересня 2013
447

Хорватський суспільний мовник не транслюватиме «Євробачення» через брак коштів

00:00,
23 Вересня 2013
447
Хорватський суспільний мовник не транслюватиме «Євробачення» через брак коштів
Наступного року Хорватія не братиме участь і не транслюватиме міжнародний пісенний конкурс «Євробачення» у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією суспільного мовника HRT.

У телерадіокомпанії очікують, що це рішення не буде схвалено частиною телеглядачів, але керівництво наполягає на тому, що Хорватії та суспільному мовнику необхідно зробити перерву у відносинах із конкурсом.

«HRT враховує важку економічну ситуацію і критику громадськості з приводу фінансової доцільності участі. Будучи суспільним телерадіомовником, HRT особливо стурбований тим, щоб кошти від абонентської плати витрачалися максимально ефективно», – йдеться в заяві мовника.

Другою причиною відмови транслювати «Євробачення» став той факт, що в останні роки представники Хорватії не досягали успіхів у конкурсі. Цього року також немає гідного претендента.

Проте HRT, можливо, покаже окремо фінальну частину шоу. Рішення про це мовник прийме пізніше, і залежатиме воно від запиту аудиторії.

Наступний конкурс «Євробачення» пройде в Копенгагені в травні 2014. Право на його проведення Данія отримала після перемоги представниці країни Еммілі де Форест з піснею Only Teardrops у 2013.

Нагадаємо, наразі суспільний мовник Хорватії провадить масштабну реорганізацію, витрати на яку складатимуть $60 млн.

Джерело: HRT

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
claypaky.it
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду