В ОТР не залишилося грошей

00:00,
24 Липня 2013
574

В ОТР не залишилося грошей

00:00,
24 Липня 2013
574
В ОТР не залишилося грошей
Директор суспільного телебачення Росії Анатолій Лисенко заявив сьогодні, що в бюджеті ОТР скінчилися гроші. Це передає кореспондент The Moscow Post.

«До теперішнього моменту наш бюджет повністю вичерпався. Як будемо далі жити, не знаю. Легенда про те, що канал може існувати на пожертвування, не виправдала себе», – заявив журналістам Лисенко.

Зазначимо, що на запуск ОТР державою було виділено 1,5 млрд рублів. Також раніше повідомлялося, що керівник Федерального агентства з друку і масових комунікацій Михайло Сеславінський перерахував громадському телебаченню в якості особистого пожертвування 100 тис. рублів.

Джерело: The Moscow Post

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mk.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду