Британська телереклама дискримінує нацменшини

00:00,
22 Квітня 2011
1033

Британська телереклама дискримінує нацменшини

00:00,
22 Квітня 2011
1033
Британська телереклама дискримінує нацменшини
У телевізійних рекламних роликах з’являються переважно білі обличчя.

Чорношкірі, азіати та інші етнічні меншини недостатньо представлені в британській телевізійній рекламі. Такий висновок зробила організація  Clearcast, яка аналізує рекламні ролики перед їх виходом в ефір, на підставі дослідження 34 500 зразків телереклами, повідомляє The Guardian.

 

Етнічні меншини становлять близько 13% населення Великої Британії, натомість серед акторів, залучених до зйомок у рекламних роликів, 95% - білі. Лише 1845 роликів, досліджених Clearcast, містили зображення представників етнічних меншин. Лише в 1130 роликах «кольорові» актори грали одну з головних ролей. Причому представники меншин ніколи не з’являються в рекламі сільськогосподарської продукції або побутової техніки.  Найчастіше їх залучають до реклами інтернет-магазинів, нерухомості, розваг та ліків. Найактивніше це робить уряд, який є найбільшим рекламодавцем на британському телебаченні.

 

«На жаль, у телерекламі немає адекватного представлення етнічного розмаїття британського населення, - каже голова групи етнічного розмаїття Інституту рекламних практиків (Institute of Practitioners in Advertising). – Люди краще реагують на рекламу, коли бачуть у ній своє власне відображення. Я б радив рекламодавцям краще придивитись до їхніх клієнтів». Раніше соціологічне дослідження засвідчило, що в британській рекламній індустрії працює лише 10% представників етнічних меншин. Цей показник зріс у порівнянні з 2009 роком, коли становив 8,9%.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду