BBC попросила вибачення за твіт про госпіталізацію королеви

abc news

Про це повідомляє британська The Guardian.

Твіт надіслала співробітниця служби BBC Ахмен Хаваджа мовою урду, і в нім йшлося про те, що королева потрапила в одну з лікарень Лондону. Пізніше журналістка видалила твіт і написала, що її телефон випадково опинився в чужих руках. Зрештою і цей твіт був видалений.

«Хибна тривога: попередні твіти видалені!»

Про госпіталізацію королеви встигли написати кілька масштабних ЗМІ, у тому числі таке повідомлення з’являлося у твіттері американського телеканалу CNN.

 

Газета The Guardian з’ясувала, що ранком 3 червня BBC дійсно проводили тренінг щодо можливої смерті людини «категорії номер один» - так у компанії називають тільки королеву, її чоловіка принца Філліпа, принца Чарльза та принца Уільяма. Тренінг був присвячений тому, як слід телебаченню висвітлювати подібну подію. У листі до співробітників корпорації, що брали в ньому участь, йшла мова про те, що необхідно втриматися від будь-якого обговорення заходу в соцмережах.

Водночас Букінгемський палац підтвердив, що королева Єлизавета II дійсно відвідувала одну з лікарень Лондона 3 червня, однак це був звичайний та завчасно запланований візит до лікаря.

Представник Букінгемського палацу заявив: «Я можу підтвердити, що королева сьогодні ранком пройшла щорічне медичне обстеження в лікарні короля Едуарда VII у Лондоні. Це був звичайний, запланований візит. Королева вже покинула лікарню».                                                          

comments powered by Disqus