ЗМІ поширили неправдиву новину про злам «ПриватБанку»

w1.ua

У компанії переконують, що архітектура сервісів банку дозволяє бути стійкими навіть у разі масованих атак хакерів. Насправді інтернет-банк Приват24 та мобільний додаток Privat24 працюють у звичайному режимі для клієнтів в Україні та за кордоном, зазначається у повідомленні.

«Інформація про те, що хакерами вкрадено коди доступу клієнтів до онлайн-банку – це просто брехня. Уся інформація про клієнтів та їх рахунки надійно зберігається в банку і недоступна стороннім», - заявили у прес-службі установи.

У «ПриватБанку» кажуть, що на їхні ресурси справді здійснювалися DDoS-атаки, однак вони відбуваються часто, і їх успішно зупиняють. Спеціалісти також зазначають, що навіть непрофесіоналам зрозуміло, що «інформаційний сайт банку та його платіжні сервіси – це абсолютно різні інструменти».

Вчора низка російських та українських ЗМІ із посиланням на Twitter хакерського угрупування Green Dragon повідомили про «злам ПриватБанку». Про це, зокрема, написали інформаційне агентство ИТАР-ТАСС, сайти «Взгляд», Lenta.ru, український «Кореспондент».

comments powered by Disqus