АРХІВ
7 148
14 Березня 2015, 17:34
Сергей Черненко
russia.tv, скріншот
Вопрос стоит намного серьезней – насколько сама российская власть способна контролировать свою пропагандистскую индустрию или она уже обречена стать ее заложником? Обзор манипуляционных технологий на российском ТВ за 15–28 февраля 2015 г.
12 506
14 Березня 2015, 10:03
Галина Будівська
museumshevchenko.org.ua
Засновник та головний редактор «Газети виборчої» Адам Міхнік в інтерв’ю MediaSapiens розповів про своє бачення української стратегії в інформаційній війні, відносин із Заходом та майбутнього Росії.
3 501
14 Березня 2015, 09:45
MediaSapiens
thecitizen.org.au
Інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада» (ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань») проводить додатковий набір журналістів з усіх областей України, окрім Рівненської, для проведення журналістських розслідувань. Можливість доступна для чотирьох людей.
Всі розділи
показати
Всі розділи
приховати
Всі автори
показати
Всі автори
приховати
2019 — 2026 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду