«Інтерньюз-Україна» проведе тренінг «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця»

00:00,
25 Квітня 2013
1671

«Інтерньюз-Україна» проведе тренінг «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця»

00:00,
25 Квітня 2013
1671
«Інтерньюз-Україна» проведе тренінг «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця»
«Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» запрошує молодих журналістів, блогерів і студентів журналістських факультетів до участі в тренінгу «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця», який відбудеться у Києві в період з 31 травня по 2 червня 2013 року.

До участі в тренінгу «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця» запрошуються журналісти та студенти, котрі не мають значного журналістського досвіду, проте вже працювали в онлайн-виданнях, або ж ведуть власні онлайн-проекти блогового формату.

Тренінг передбачає два дні навчання та один день гостьових візитів до провідних українських онлайн-видань «Forbes Україна», «Корреспондент», The Village, Bigmir.Net, ТСН.Ua.

Тренери проекту: Євген Сафонов, головний редактор The Village, раніше – журналіст журналу «Фокус» і «Газети по-київськи»; Тамара Бабакова, директор з розвитку інтернет-проектів ділової групи «Українського Медіа Холдингу» (UMH), раніше – головний редактор журналу «Фокус» та сайту Focus.Ua, редактор мультимедіа- та спецпроектів сайту «Корреспондент».

Учасники тренінгу «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця» відбиратимуться на конкурсній основі, до участі буде запрошено 20 осіб.

Претенденти повинні заповнити анкету, дедлайн подання анкет – 16 травня 2013 року, не пізніше 18.00.

Участь в тренінгу передбачає реєстраційний внесок у розмірі 200 грн.

Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами і харчуванням (кава-паузи та обіди), а також відшкодовують учасникам з-поза меж Києва вартість проїзду та забезпечують проживання на період навчання.

Контактна особа: Юлія Бабко, координатор програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна», jbabko@internews.ua.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Citypages Blog.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду