До 1 жовтня – прийом заявок на проект з транскордонної журналістики

До 1 жовтня – прийом заявок на проект з транскордонної журналістики

10:02,
11 Вересня 2017
3389

До 1 жовтня – прийом заявок на проект з транскордонної журналістики

10:02,
11 Вересня 2017
3389
До 1 жовтня – прийом заявок на проект з транскордонної журналістики
До 1 жовтня – прийом заявок на проект з транскордонної журналістики
Автори:
Програма «Перспективи» за підтримки фондів Роберта Боша (Robert Bosch Stiftung), Фрітта Орда (Fritt Ord Foundation) та Thomson Reuters запрошує взяти участь в менторському проекті «Транскордонна журналістика», спрямованому на розвиток міжнародного співробітництва в сфері ЗМІ.

Подаватися на неї можуть журналісти та блогери з Східної Європи, Росії, країн Балтії, Центральної Азії та Кавказу, які мають від 3 до 20 років досвіду роботи.

«Транскордонна журналістика» допоможе журналістам-початківцям поліпшити навички в висвітленні міжнародних подій, а також встановити професійні контакти з колегами з інших країн. Учасники зможуть створити спільні або індивідуальні проекти на будь-яку тематику, яка стосується міжнародних і міжрегіональних аспектів цих регіонів: від змін клімату, експорту та імпорту продуктів харчування до ситуації в ЗМІ та громадянському суспільстві.

Кандидат повинен подати детальний опис ідеї проекту та приблизний перелік можливих витрат на його реалізацію, вказати список можливих членів проектної команди або список країн, з журналістами з яких кандидат вважає ефективним спільно попрацювати над запропонованою тематикою.

Кандидатам, які успішно пройдуть відбір, нададуть професійну менторську допомогу в роботі над проектом та компенсують витрати на поїздки, необхідні для реалізації їх журналістського задуму. Програма також оплачує проїзд, проживання та харчування учасників під час першого та заключного семінарів учасників та менторів проекту «Транскордонна журналістика».

28-29 жовтня відбудеться семінар у м.Кишиневі (Молдова), де команди зможуть зустрітися з менторами, представити свої проекти, обговорити потенційні напрямки розвитку проекту та спланувати його подальшу реалізацію.

З 30 жовтня по 15 грудня учасники працюватимуть над проектом під дистанційним керівництвом досвідчених менторів та журналістів. У цей період кожна команда в зручний час зможе зробити короткострокову дослідницьку поїздку в необхідні для збору інформації країни.

16-17 грудня відбудеться дводенна підсумкова сесія в м. Алмати (Казахстан), на якій команди зустрінуться для фінального обговорення своїх матеріалів.

Робоча мова проекту – російська.

Подати заявку можна тут. Дедлайн – 1 жовтня. Більше інформації про проект є на сайті програми «Перспективи».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду