У Києві відбудеться практична конференція «День інновацій у медіа»

У Києві відбудеться практична конференція «День інновацій у медіа»

12:05,
5 Квітня 2015
7447

У Києві відбудеться практична конференція «День інновацій у медіа»

12:05,
5 Квітня 2015
7447
У Києві відбудеться практична конференція «День інновацій у медіа»
У Києві відбудеться практична конференція «День інновацій у медіа»
Автори:
Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та спільна програма Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» запрошують до участі у першому в Україні «Дні інновацій у медіа». Він відбудеться 14 квітня 2015 року у Києві.

«День інновацій у медіа» – це практична конференція, головна мета якої – познайомити учасників із вже реалізованими прикладами успішних проектів, що принесли своїм медіа високі результати (у вигляді збільшення аудиторії, зростання рейтингів та довіри читачів).

Усі спікери заходу – люди з різноманітним досвідом, які охоче поділяться ним, нададуть відповіді на запитання, подискутують один з одним під керівництвом досвідчених модераторів.

Спікерами будуть Чарльз Емпонсах, медіапродюсер Ради Європи (Страсбург), Руслан Дейниченко, викладач медіаменеджменту у Школі журналістики НауКМА (Київ) та Тетяна Рєпкова, ведуча Клубу Медіаменеджерів (Париж). 

Серед панелістів – Антон Подлуцький, головний редактор РБК Україна, який поділиться досвідом створення «смачних» матеріалів, Сергій Гузь, який розповість про досвід газети «Наш репортер» (Дніпродзержинськ) у дотримуванні жорсткого балансу, без якого тиражі скорочуються, Микола Гавриляк, який розкаже, як власне бачення цікавої для читачів інформації дозволило йому швидко розвинути персональний блог у відвідуваний сайт «Типовий Франківськ», Катерина  Венжик, яка поділиться внутрішніми секретами виникнення проектів, котрі сьогодні знає майже вся країна (наприклад, «Не дай русскому») та ще багато інших.

Охочим взяти участь слід реєструватись за допомогою веб-форми. Підтвердження участі відібраним учасникам надішлють до 11 квітня, 18:00.

«День інновацій у медіа» сфокусований, в першу чергу, на потреби журналістів та редакторів регіональних ЗМІ, проте взяти участь у ньому можуть всі охочі.

Відібраним учасникам (які отримають підтвердження участі від організаторів електронною поштою), спільна програма Європейського Союзу та  Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» відшкодує вартість проїзду поїздом (класу купе або плацкарт, Інтерсіті – 2й клас), міжміським автобусом або маршруткою при наявності квитка з зазначеною вартістю. Для відшкодування квитків, учасникам потрібно буде віддати представнику конференц-компанії  квиток до Києва і ксерокопію зворотного квитка.

Більш детальну інформацію про час та місце проведення заходу буде розміщено на Facebook-сторінці.

За детальною інформацією звертатися до Ольги Сергієнко, менеджера з сервісу УАВПП, organizator@uapp.org, 044-425-58-21; 050 415 3424.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
urbanismspeakeasy.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду