У стрічці Facebook демонструватиметься більше місцевих новин

Getty Images

Про це він написав  29 січня на своїй сторінці в Facebook.

«Люди регулярно кажуть нам, що хочуть бачити більше місцевих новин в Facebook, – повідомив пан  Цукерберг. – Місцеві новини допомагають нам зрозуміти проблеми, які мають значення для нашої спільноти і впливають на наше життя. Дослідження показують, що читання місцевих новин безпосередньо співвідноситься з залученістю в громадське життя. Люди, які знають, що відбувається навколо них, більше схильні до участі та впровадження змін».

Керівник Facebook повідомив, що з 29 січня соцмережа показуватиме більше історій з новинних джерел міста чи містечка, на які підписаний користувач. Марк Цукерберг переконаний, що це допоможе створити зміцнити громади не тільки онлайн, а й офлайн.

Спершу зміни в пріоритетність показу новин у стрічці впровадять для користувачів із США, а протягом 2018 року вони поширяться й на інші країни світу. 

Нагадаємо, нещодавно Марк Цукерберг розповів, що Facebook буде оцінювати надійність джерел новин за відгуками користувачів.

Раніше керівник Facebook повідомив про іншу важливу зміну в формуванні стрічки новин: у ній в пріоритетному порядку будуть показуватися  публікації друзів, знайомих та родини, а рекламні пости брендів та публікації сторінок ЗМІ стануть менш помітними.

MediaSapiens також публікував огляд того, як зміна в алгоритмі стрічки новин вплине на ЗМІ.

comments powered by Disqus