Марк Цукерберг офіційно створив лобістську групу

00:00,
12 Квітня 2013
1335

Марк Цукерберг офіційно створив лобістську групу

00:00,
12 Квітня 2013
1335
Марк Цукерберг офіційно створив лобістську групу
Засновник Facebook разом із керівниками інших великих інтернет-компаній оголосив про створення організації з назвою FWD.us. Про завдання нової організації Цукерберг написав у статті для Washington Post.

«В економіці знань найбільш важливим ресурсом є талановиті люди, яким ми даємо освіту та приваблюємо до нашої країни, - пише Цукерберг. -  Чому при цьому ми виштовхуємо більш ніж 40% випускників наших факультетів математики та науки, якщо вони не є громадянами США?»

Нинішня міграційна політика, на думку Цукерберга, не відповідає потребам сьогоднішньої економіки. Тому одним із головних завдань  FWD.us (Forward Us) є імміграційна реформа, яка б забезпечила притік до Сполучених Штатів талановитих та працелюбних кадрів.

Інші завдання нової організації: підвищення освітніх стандартів, підтримка викладачів з акцентом на вивченні технологій, інженерії та математики; інвестиції у перспективні  наукові відкриття та забезпечення доступу населення до їх результатів.

Крім Цукерберга, засновниками  організації є голова  ради директорів Google Ерік Шмідт, гендиректор Yahoo Маріса Майер, засновник Linked In Рід Хофман  та інші.

Марк Цукерберг у своїй статті зазначив, що група буде працювати з політичними партіями Конгресу, зі службовцями національного та місцевого рівня. «Ми будемо використовувати онлайн та офлайн методи лобіювання, щоб створити підтримку навколо необхідності змін у політиці», - зауважив він.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду