Марк Цукерберг розповів про свої плани щодо Facebook на 2018 рік

CNET

Вигадувати собі нові виклики підприємець почав у 2009 році. За його словами, тоді економіка перебувала в рецесії й нинішня ситуація дуже нагадує той рік. «Світ відчуває занепокоєння і розділеність, і Facebook має попереду багато роботи, яку потрібно зробити - це стосується й захисту спільноти від ворожнечі та образ, захисту від втручання інших держав чи забезпечення того, аби час, проведений на Facebook, був проведений добре», - написав Цукерберг.

CEO Facebook заявив, що його особиста ціль у 2018 році - зосередися на вирішенні цих важливих проблем.

Він також має намір більш докладно вивчити такі технології як шифрування і криптовалюти, які, на його думку, заберуть владу у централізованих систем. «Одним з найбільш цікавих питань в галузі технологій зараз є централізація та децентралізація», - зазначив він.

Нагадаємо, серед попередніх цілей, які перед собою ставив Марк Цукерберг, була розробка системи штучного інтелекту для дому. Напередодні 2017 року підприємець показав створену ним систему під назвою Джарвіс - при цьому, були представлені два погляди на Джарвіса, з боку самого Марка та його дружини Прісцилли Чан.   

comments powered by Disqus