Instagram додає функцію рекомендованих постів

techcrunch.com

Компанія підтвердила введення оновлення в коментарі TechCrunch.

Пости з категорії «Рекомендоване вам» будуть розміщуватися в основній стрічці. В Instagram пояснили, що рекомендований контент спеціально маркуватиметься й його буде легко відрізнити від публікацій акаунтів, на які підписався користувач. Юзер бачитиме рекомендовані пости тільки після того, як перегляне всі публікації у своїй стрічці.

Планується, що соцмережа пропонуватиме юзерам від 3 до 5 рекомендованих постів. До цієї категорії потраплятимуть публікації, відповідні до того контенту, який подобається користувачам, на яких підписаний акаунт.

Pекомендовані повідомлення можна буде тимчасово приховати, натиснувши на значок камери над повідомленням і натиснувши кнопку «Сховати».

Нова функція вже з'явилася у деяких власників ґаджетів з операційними системами Android і iOS. Проте в  Instagram наразі не повідомили, коли вона запрацює для всіх користувачів соціальної мережі.

Раніше Instagram вже вводила рекомендований контент, однак в рубриці «Explore», а не в основній стрічці.

Нагадаємо, наразі соціальна мережа Instagram тестує окремий месенджер під назвою Direct. Зараз він доступний в шести країнах -  Ізраїлі, Італії, Португалії, Туреччини, Чилі та Уругваї.

comments powered by Disqus