Youtube запускає власний новинний канал

tdcvideo.com

Про це йдеться на сторінці YouTube Blog

У повідомленні зазначеється: «Майже кожна значуща подія в світі, що відбулася за останні кілька років, супроводжувалася розміщенням відео з місць подій, знятих користувачами, і ці відео регулярно застосовуються ЗМІ для ілюстрації матеріалів».

З допомогою Newswire YouTube хоче підвищити ефективність використання нових медіа, головним недоліком яких залишається складність підтвердження інформації, так як автори рідко повідомляють її джерело. Тож відеоролики користувачів перевірятимуться редакторами Storyful.

Основною метою впровадження нового сервісу керівництво YouTube називає надання професійним ЗМІ підтвердженої інформації і відеоконтенту, знятого очевидцями подій.

20 червня про новий формат роботи з новинами повідомили представники Twitter. У мобільному додатку з'явиться кнопка Lightning, за допомогою якої можна буде перейти до списку найбільш важливих тем, про які пишуть інші користувачі, серед яких і найбільш обговорювані новини або події. Читача, що обрав потрібну тему, система переадресує на сторінку, де будуть зібрані найкращі твіти, фото і відео. 

Також 11 червня на щорічній Всесвітній конференції розробників у Сан-Франциско про запуск новинного додатку повідомила компанія Apple. За його допомогою можна буде отримати доступ до оперативних новин. Двома днями пізніше компаніярозмістила оголошення про пошук редакторів із журналістським досвідом для роботи над додатком Apple News.

Раніше, повідомляла MediaSapiens, на YouTube з'явився ролик у форматі 8К UHD (7680 на 4320 пікселів), завантажити який здатні не всі комп'ютери.

comments powered by Disqus