Креативники створили сайт Troll Tax, який перетворює твіти з тролінгом на пожертвування

TrollTax

За задумом, їх проект прагне перетворити прояви ненависті в мережі на акти благодійності. Принцип дії сайту такий: користувач має скопіювати посилання на твіт троля, вставити його у рядок на сайті Troll Tax й після цього обрати організацію, на користь якої він хоче зробити пожертвування. Після цього троль отримає повідомлення, з якого він дізнається, що його коментар спонукав інших до благодійності.

Joel the Troll - Troll Tax from Troll Tax on Vimeo.

«Тролі своїми коментарями відволікають нас від важливих проблем. Давайте повернемо цю енергію в протилежне русло й будемо робити пожертвування на їх честь», - йдеться на сайті.

Згідно з відкритою статистикою на Troll Tax, найбільше пожертвувань спонукав робити акаунт @realDonaldTrump, який належить президенту США Дональду Трампу. На другому місці - його син, @DonaldJTrumpJr. А найбільш охоче люди надсилають гроші Центру планування батьківства та Міжнародному центру для журналістів (ICFJ). Суми пожертвувань, щоправда, поки невеликі - Дональд Трамп спонукав користувачів віддати на благодійність всього $195 (це найбільша сума).

Раніше увагу на цькування у Twitter звернув ізраїльсько-німецький сатирик та художник Шахак Шапіра. Він намалював образливі твіти перед офісом Twitter в Гамбурзі. Художник розповів, що протягом півроку він відправив адміністрації Twitter більше 300 скарг, однак отримав лише дев'ять відповідей з відмовою видаляти пости «що не порушують правила» спільноти Twitter. Пізніше деякі твіти все ж видалили, але без будь-якого сповіщення, що суперечить правилам соцмережі.

comments powered by Disqus