HuffPost закриває свою платформу для блогерів

Twitter

За цей час платформа блогів залучила близько 100 000 авторів, пише The New York Times. Однак головна редакторка HuffPost Лідія Полгрін (Lydia Polgreen) повідомила про її закриття.  

За її словами, HuffPost пране зосередитися на якісній журналістиці, яка є дуже маждивою в епоху поширення дезинформації в онлайні. «Майданчики без модерації перетворидися в місця, де панує какофонія й перемагає той голос, який виявляється найгучнішим», - написала вона. На думку редакторки, на момент запуску ця ідея була революційною, оскільки платформа давала можливість висловитися багатьом людям, як знаменитостям, так і пересічним авторам.   

«Тоді соціальних мереж ще не було. Facebook був сайтом, який тільки зароджувався, й ним користувалися студенти для знайомств. Twitter ще не запустили. Інші платформи, де багато людей зараз діляться своїми думками, наприклад, LinkedIn та Medium, будуть створені в далекому майбутньому», - зазначила Лідія Полгрін. Тепер же в людей є багато каналів та способів для того, аби виразити свої думки й такі платформи, як блоги HuffPost,  «змило цунамі інформації».

Редакторка також висловила сподівання, що серед усього шуму редакція зможе виділити голоси, які варто почути, й зуміє зробити їх гучнішими для своєї аудиторії.

Нагадаємо, нещодавно сайт The Guardian оголосив про редизайн та зміну формату. Відтепер видання буде працювати як таблоїд.

comments powered by Disqus