Google опублікував світові оперні постановки у форматі 360°

Так зване імерсивне відео створює в онлайн-глядача відчуття реальної присутності на концерті – сидячи в першому ряду, тут можна не лише спостерігати за виступом, а й роздивлятися глядачів навколо, пише Platforma.

До прикладу, зараз на сайті є можливість віртуально відвідати виступ Філадельфійського оркестру в Карнегі-холі, послухати оперу «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера у Муніципальному театрі Сан-Паулу, а ще подивитися постановку «Генрі V» Вільяма Шекспіра у постановці Грегорі Дорана. 

Нагадуємо, цей проект став частиною масштабної ініціативи Google Cultural Institute, яка була створена компанією Google у 2011 році з метою зробити світову культурну спадщину доступною для всіх і зберегти її в цифровому форматі для майбутніх поколінь. 

Раніше Google запустив віртуальний тур по легендарної Abbey Road Studios. Відвідувач онлайн-екскурсії може заглянути всередину студії, де записувалися Beatles, Pink Floyd, Take That, Oasis, Blur, Кейт Буш, U2 та інші відомі музиканти. Всього представлено три зали для запису музичних композицій і кімната мастерингу. Крім того, компанія дає можливість користувачам відвідати онлайн-тур островом Роббен, розташованому поблизу мису Доброї Надії, де протягом 18 років пробув в ув'язненні восьмий президент ПАР Нельсон Мандела.

comments powered by Disqus