Google і Coursera запускають навчальну онлайн-програму з техпідтримки

Coursera

Зараз на сайті Coursera на нього відкрита реєстрація. Програма складатиметься з 6 окремих курсів: вирішення проблем і клієнтський сервіс; нетворкінг; операційні системи; системне адміністрування; автоматизація; безпека. Він розрахований на початківців й доступний англійською мовою.

Навчання вимагатиме 8-10 годин щотижня й розраховане на 8-12 місяців, залежно від того, як інтенсивно буде вчитися користувач. Програма є платною - вартість навчання становить $ 49 в місяць. Google готова надати фінансову допомогу 10 тисячам студентів, але ця пропозиція стосується лише аплікантів зі США.

Тим, хто успішно завершить навчання, Coursera допоможе працевлаштуватися в одній із партнерських компаній: Bank of America, Walmart, Sprint, GE Digital, PNC Bank, Infosys, TEKSystems, UPMC чи Google. Однак, освітня платформа не гарантує, що усі випускники програми 100% отримають роботу.

У своєму блозі Coursera наводить дані, що лише у США на даний момент залишаються відкритими близько 150 тисяч вакансій фахівців техпідтримки. До 2026 року ця галузь має потенціал зростання у 10%.

Раніше MediaSapiens публікував  огляд ринку освітніх IT-курсів й поради експертів, на що треба звертати увагу, шукаючи навчальну програму в цьому напрямку.

comments powered by Disqus