ЄС запустив російськомовний сайт для викриття дезінформації

RFE/RL

Європейська служба зовнішніх зв'язків запустила сайт російською мовою.

«Мільйони людей в усьому світі спілкуються російською і розуміють російську мову. Це включає не тільки жителів Росії, а й багатьох громадян країн-членів Європейського Союзу та Східного Партнерства ЄС. Для Європейського Союзу стратегічно важливо зробити так, щоб його політику почули і зрозуміли ті, хто вважає за краще читати російською», - сказано на сайті.

На ресурсі буде представлено широкий спектр матеріалів: про санкції щодо Росії, про життя людей в Україні, про зусилля ЄС на Близькому Сході та ін.

«Там само публікуватимуться свіжі матеріали, спрямовані на виявлення й викриття дезінформації», - йдеться в повідомленні.

У листопаді 2015 року Європейська служба зовнішніх зв'язків організувала щотижневу розсилку на пошту оглядів дезінформації. Зараз таких оглядів вже 13. Віднедавна вони доступні не тільки через підписку на пошті, але й на новому сайті.

Нагадуємо, що на сайті Бюро представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ опублікували російськомовний переклад книги під назвою «Пропаганда та свобода масової інформації». Мета видання - допомогти державам-учасникам ОБСЄ у розробці національного та міжнародного законодавства і політики щодо розповсюдження пропаганди, пов’язаної з конфліктом в Україні і навколо неї.  

comments powered by Disqus