Burger King зняв рекламу, яка активізувала гаджети користувачів

www.burgerkingdelivers.co.uk

Про це пише Platforma

Google Home – це розумний динамік, який виконує функції голосового помічника. Корпорація почала продавати його у листопаді 2016 року. Гаджет може транслювати музику, керувати домашньою автоматикою і шукати щось в інтернеті. Саме цю можливість і використали в Burger King.

За сюжетом рекламного відео, працівник цієї мережі швидкого харчування жаліється, що не може за 15 секунд ролика розповісти про те, наскільки хороший вопер – класичний бургер цієї компанії. А потім каже, що в нього виникла ідея, і промовляє: «Окей, Google, що таке вопер?» Як і задумували автори реклами, якщо поруч з джерелом звуку знаходився голосовий помічник, то він одразу реагував на команду і починав зачитувати статтю з Вікіпедії. 

Те, що їх гаджет так використали, одразу розізлило багатьох американців. В статті Вікіпедії почалась війна правок, під час якої до переліку інгредієнтів, наприклад, додали щурячі хвости та нігті. Відреагував і Google – всього за три години корпорація заблокувала реакцію пристроїв на команду з реклами. Тим часом в фастфуді все ж вважають це відео вдалим способом привернути увагу клієнтів.

Нагадуємо, що раніше віце-президент Facebook Девід Маркус заявив, що компанія планує розвивати рекламу в Messenger та зробити її пріоритетним напрямком для монетизації сервісу.

comments powered by Disqus