Реклама Google із Далай-Ламою – найкреативніша реклама в ЗМІ за версією USA Today

00:00,
18 Січня 2013
1355

Реклама Google із Далай-Ламою – найкреативніша реклама в ЗМІ за версією USA Today

00:00,
18 Січня 2013
1355
Реклама Google із Далай-Ламою – найкреативніша реклама в ЗМІ за версією USA Today
Google перемогла у конкурсі кращої реклами у ЗМІ від USA Today  – в якості нагороди Google отримала умовний $1 млн, який компанія зможе витратити на подальшу публікацію своїх рекламних оголошень у виданні.

Реклама Google, яка першопочатково була надрукована на всій шпальті The New York Times, присвячувалася сервісу відеозустрічей Google+ Hangouts.

У стилізованому під новину тексті повідомлялося, що Далай-Лама не зміг відвідати святкування 80-річчя лауреата Нобелівської премії миру 1984-року Десмонда Туту (Desmond Tutu) через те, що влада ПАР не видала йому візу.

Текс було виправлено червоним чорнилом, завдяки чому стало відомо, що Далай-Лама «приєднався» до Десмонда Туту «через Hangouts».

Далай-Лама справді зареєстрований у Google+. Відео його спілкування із Десмондом Туту має більше 70 тис. переглядів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі фото: Searchengineland.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду