У США розглянуть законопроект про співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки

Thistle Initiatives

Про це повідомив конгресмен від Республіканської партії Брендан Бойл (Brendan Boyle) у своєму Twitter. «Я радий, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний голосування мого законопроекту, який має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпеку від російської агресії», - написав він.

 

Брендан Бойл вніс до Конгресу цей законопроект ще минулого року, але він був включений до порядку денного Конгресу тільки тепер.  Для того, щоб законопроект набув чинності, його має затвердити Палата представників й Сенат, а потім його має підписати президент США.

Нагадаємо, кілька місяців тому Європейський Союз заснував групу із реагування на кіберзагрози, спрямовані проти всіх його інституцій, органів та агенцій. Група під назвою CERT-EU буде постійною й тісно співпрацютиме з внутрішніми командами, відповідальними за інформаційну безпеку інституцій ЄС та партнерами з НАТО. Крім того, CERT-EU підтримуватиме зв'язки з різноманітними компаніями з інформаційної безпеки в державах-членах ЄС та інших країнах. Це відбуватиметься задля обміну інформацією про загрози та способи їх знешкодження.

comments powered by Disqus