Спецслужби США встановили посередників, які передали Wikileaks викрадену переписку демократів

Quora

Про це повідомляє CNN. Раніше в інтерв'ю Fox News засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж заперечив, що Росія була джерелом витоку електронних листів Демократичної партії в 2016 році. Цей виток даних завдав значної шкоди передвиборчій кампанії кандидатки від демократів Гілларі Клінтон. У той же час, американська розвідка після виборів отримала нову інформацію, яка посилила підозри про те, що Росія здійснила хакерські атаки, частково аби допомогти Дональду Трампу виграти вибори. Також США перехопили повідомлення російських чиновників, в яких вони вітають один одного з перемогою Дональда Трампа на виборах президента США.

За словами офіційних осіб, подібні повідомлення аналізуються з обережністю через ризик вирвати слова з контексту, а також через те, що вони зрештою можуть виявитися дезінформацією Кремля.

Віце-президент США Джо Байден в інтерв'ю PBS NewsHour повідомив, що незакрита версія звіту буде оприлюднена «дуже скоро» і напряму викладе всю інформацію, якою володіють США про злом.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що спецслужби США завершили звіт про причетність Росії до хакерських атак. З ним вже ознайомився президент США Барак Обама. На сьогодні заплановано доповідь щодо звіту з обраним президентом Дональдом Трампом.

У жовтні 2016 року США офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках. Міністерство внутрішньої безпеки та Управління національної розвідки США оприлюднили спільну заяву, в якій відомства офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках на сервери Демократичної партії країни.

comments powered by Disqus