Сенатори США ініціюють розслідування щодо російських кібератак

The Politico

«Я хотів би, в ідеалі, створити спеціальний комітет», - цитує заяву сенатора The Politico.  «Зрозуміло, що мало місце російське втручання», - сказав Маккейн. - «Тепер предметом для розслідування має бути те, чи їх втручання було настільки потужним, що сприяло перемозі на виборах певного кандидата».

На сайті Комітету у справах збройних сил Сенату США також опубліковано спільне звернення сенаторів Джона Маккейна, Ліндсі Грем, Чарльза Шумера та Джека Ріда.  У ній сенатори наголошують на необхідності вивчити повною мірою кіберзагрозу з боку Росії.

«Останні доповіді про російське втручання в наші вибори повинні стати тривожним сигналом для кожного американця», - йдеться у зверненні.

Як писав MediaSapiens, США минулого місяця офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках. Міністерство внутрішньої безпеки та Управління національної розвідки США оприлюднили спільну заяву, в якій відомства офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках на сервери Демократичної партії країни.

Також нагадаємо, що директор національної розвідки Джеймс Клеппер заявив, що Росія згорнула пов'язану з виборами кіберактивність після того, як адміністрація Обами публічно звинуватила Москву в спробі втручання в президентські перегони.

comments powered by Disqus