Піратські копії сьомого сезону «Гри престолів» подивились мільярд разів

TechDot

Як з’ясували аналітики компанії, сьомий сезон серіалу нелегально проглянули більше мільярда разів. Близько 84% нелегальних переглядів припадає на стріми. Ще 9% випадків - на торент-трекери. Іншими способами завантаження скористалися в 5,6% випадків.

Канали пошерння піратських копій «Гри престолів». Джерело: Muso.

В Muso також підрахували, що перший епізод сезону нелегально подивились більше 90 мільйонів разів. При чому це дані за перші 72 години після прем’єри. Останню серію переглянули 120 млн разів за такий же період. При цьому ліцензійні копії кожного з епізодів дивились приблизно по 31 млн прихильників.

Голова компанії Muso Енді Чатерлі (Andy Chatterley) зазначив, що активність піратів щодо  «Гри престолів» була безпрецедентною. На його думку, зараз неліцензійні стріми  стали набагато більш поширеним видом піратства, ніж торент-трекери.

Нагадаємо, раніше американський канал HBO зазнав хакерської атаки. Зловмисники викрали сценарій четвертої серії «Гри престолів», яка ще не вийшла в ефір та кілька епізодів серіалів «Футболістів» і «Кімнати 104». Однак, хакери запевняють, що вкрали набагато більше. За їх словами, всього вони викрали у HBO півтора терабайта даних.

Нещодавно хакери почали вимагати викуп в HBO, погрожуючи злити в мережу ще більше даних, викрадених у каналу. За даними  The New York Times, мова йде про 6 мільйонів доларів. Як зазначили самі хакери, вони готували викрадення даних шість місяців.

comments powered by Disqus