Іран підозрюють в кібератаках на канал HBO - The Washington Post

Wavo

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на свої джерела. Чиновники міністерства юстиції мають намір оголосити про початок кількох справ, в яких фігуруватимуть іранці. Серед них буде й справа щодо зламу каналу HBO, який відбувся 1 серпня.

Джерела газети в мін’юсті стурбовані тим, що справи проти Ірану можуть бути ініційовані через те, що адміністрація президента Дональда Трампа прагне провести через Конгрес введення нових санкцій проти Ірану. Також джерела в міністерстві розповіли, що публічне оголошення про розслідування кібератак може зашкодити слідству, оскільки підозрювані можуть виїхати з Ірану й почнуть переховуватися. Представник Міністерства юстиції відмовився коментувати цю інформацію.

Нагадаємо,  американський канал HBO зазнав хакерської атаки. Зловмисники викрали сценарій четвертої серії «Гри престолів», яка ще не вийшла в ефір та кілька епізодів серіалів «Футболістів» і «Кімнати 104». Однак, хакери запевняють, що вкрали набагато більше. За їх словами, всього вони викрали у HBO півтора терабайта даних.

Вони вимагали викуп в HBO, погрожуючи злити в мережу ще більше даних, викрадених у каналу. За даними  The New York Times, мова йшла про 6 мільйонів доларів. Як зазначили самі хакери, вони готували викрадення даних шість місяців.

comments powered by Disqus