Британський центр кібербезпеки звинуватив Росію в атаках на ЗМІ та енергетичний сектор

The Telegraph

Окрім того, атак зазнали й британські медіа, цитує слова чиновника CNBC. Кірен Мартін сказав, що він не може розкрити подробиці розслідування спецслужб, але підтвердив, що Національний центр кібербезпеки зафіксував втручання Росії в британські системи.

«Росія прагне підірвати міжнародну систему. Це очевидно. Прем'єр-міністр (Тереза Мей - MS) вказала на це у понеділок ввечері - міжнародний порядок, яким ми його знаємо, перебуває в небезпеці», - зазначив Кірен Мартін, посилаючись на слова Терези Мей під час банкету лорда-мера Лондонського Сіті. Тоді прем'єр звинуватила російську владу в кібершпигунстві та втручанні у вибори.

Минулого місяця під час конференції з кібербезпеки, організованої британським Центром, Кірен Мартін заявив, що дві третини країн Євросоюзу бояться можливого втручання з боку Росії в майбутні вибори.

Як писав MediaSapiens, дослідники з Міського університету Лондона виявили у Twitter мережу з 13 000 ботів, які намагалися вплинути на референдум про Brexit. Після референдуму акаунти були видалені. 

comments powered by Disqus