YouTube зробив правила монетизації контенту більш жорсткими

YouTube

Як повідомила компанія у своєму блозі, тепер підключитися до системи монетизації зможуть тільки ті канали, які набрали не менше 10 тисяч переглядів. YouTube також запустить процес перевірки авторів, які подали заявку на участь в партнерській програмі. Після того, як канал збере 10 тисяч переглядів, YouTube перегляне, чи не було з його боку порушень правил сервісу. Якщо канал дотримувався правил, то в його роликах почне показуватися реклама.

Очевидно, таким чином платформа намагається справитися із наслідками «рекламного скандалу»: реклама багатьох відомих компаній та організацій з'явилася у відеороликах з екстремістським або образливим змістом. Як пояснила газета The Times, користувачі YouTube отримують по 7,60 долара за 1000 переглядів реклами на своїх відео. Таким чином, рекламодавці (в тому числі державні) спонсорували екстремістів.

Це призвело до масового бойкоту рекламодавців. До нього приєдналися уряд Великобританії, банк HSBC, «Бі-бі-сі», The Guardian, «Макдоналдс», Marks & Spencer, AT&T, Verizon Communications та багато інших.   

За оцінками аналітиків інвестиційного банку Nomura, бойкот рекламодавців обійдеться Google в 750 мільйонів доларів. Також компанія матиме додаткові видатки у розмірі 50 мільйонів доларів, якщо найме додаткових співробітників, які перевірятимуть контент перед завантаженням на YouTube.

comments powered by Disqus