Google може втратити  $750 мільйонів через бойкот рекламодавців

Google може втратити $750 мільйонів через бойкот рекламодавців

10:20,
29 Березня 2017
2328

Google може втратити $750 мільйонів через бойкот рекламодавців

10:20,
29 Березня 2017
2328
Google може втратити  $750 мільйонів через бойкот рекламодавців
Google може втратити  $750 мільйонів через бойкот рекламодавців
Автори:
Великі світові компанії відмовилися розміщувати свою рекламу на майданчиках Google через нещодавній скандал. Виявилося, що реклама на YouTube з'являлася в роликах з екстремістським або образливим змістом.

Аналітики інвестиційного банку Nomura оцінюють, що бойкот рекламодавців обійдеться Google в 750 мільйонів доларів. Також компанія матиме додаткові видатки у розмірі 50 мільйонів доларів, якщо найме додаткових співробітників, які перевірятимуть контент перед завантаженням на YouTube.

Аналітики банку також прогнозують, що в цьому році Google ще зможе компенсувати збитки від бойкоту під час сезону різдвяних розпродажів. Але в 2018 році негативні наслідки цього бойкоту стануть вельми відчутними для компанії.

До бойкоту Google долучилися Marks & Spencer, McDonald’s, HSBC, Lloyds, The Guardian,  AT&T, Verizon Communications та багато інших.

Раніше керівник Google в Європі Метт Бріттін (Matt Brittin) вибачився перед компаніями і організаціями, які постраждали через алгоритм розміщення реклами та пообіцяв, що Google посилить контроль за цими процесами та за перевіркою відео, які завантажуються на платформу YouTube.

Згодом компанія анонсувала нові інструменти для рекламодавців, які дадуть їм змогу контролювати місця трансляції їх реклами.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
TechWorm
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду