У Viber тепер можна поміняти номер телефону без втрати акаунта

Viber

Про це компанія повідомила у своєму блозі. Змінити номер можна тільки на основному пристрої - смартфоні або планшеті з SIM-картою. Також можна змінювати сам основний мобільний пристрій, зберігаючи весь контент з чатів, списки контактів та інші дані.

Щоб змінити номер e Viber, потрібно встановити в пристрій нову SIM-карту. Після цього додаток автоматично ідентифікує його і запропонує користувачеві змінити номер телефону, а також, при необхідності, зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно ввести новий номер і підтвердити його за допомогою коду, який прийде в SMS.

Користувачам, які мають месенджер Viber на декількох пристроях, наприклад,на смартфоні і комп'ютері або планшеті, слід переконатися, що перед зміною номера додаток на додаткових пристроях оновлений до останньої версії. Інакше акаунт на них буде деактивовано.

Як писав MediaSapiens, міжнародна правозахисна організація Amnesty International склала рейтинг захищеності месенджерів від несанкціонованого доступу до переписки користувачів. Найвищі оцінки отримали Facebook Messenger та WhatsApp — по 73 бали. Viber отримав 47 балів. 

Також згідно з дослідженням компанії AdPro, 75% підлітків готові відмовитися від функції дзвінків заради месенджерів.

comments powered by Disqus