Месенджер Signal додав функцію анонімної відправки повідомлень

Месенджер Signal додав функцію анонімної відправки повідомлень

12:44,
31 Жовтня 2018
4861

Месенджер Signal додав функцію анонімної відправки повідомлень

12:44,
31 Жовтня 2018
4861
Месенджер Signal додав функцію анонімної відправки повідомлень
Месенджер Signal додав функцію анонімної відправки повідомлень
Автори:
Месенджер Signal, який вважають одним із найбільш захищених у світі, дозволив відправникам повідомлень приховувати свої імена.

Нова функція отримала назву «sealed sender». Signal не збирає та не зберігає інформацію ні про контакт-лісти користувачів, ні про локацію, світлини профілю чи дані про групові чати. Єдині дані, які залишалися відкритими в Signal — ім’я відправника повідомлення. Це можна порівняти з адресою людини, яка надсилає листа, вказаною на конверті. Тепер за допомогою «sealed sender» її можна приховати.

Один з програмістів Signal Джошуа Лунд (Joshua Lund) пояснив, що сервісу потрібно знати ім’я отримувача для того, аби доставити повідомлення, але не обов’язково знати ім’я відправника. Однак зараз Signal дозволить використовувати нову функцію тільки для тих акаунтів, які раніше вже обмінювалися повідомленнями або є одне в одного у переліку контактів.

Користувачі зможуть самостійно увімкнути в налаштуваннях опцію, яка дозволить отримувати повідомлення з прихованою адресою від будь-якого іншого користувача Signal. При цьому заблоковані раніше контакти не зможуть надсилати «приховані» повідомлення тому користувачеві, який їх заблокував. Сиситема розпізнає їх та не доставить повідомлення.

 

 

Раніше цього року Signal отримав пожертвування в $ 50 мільйонів від співзасновника WhatsApp на розвиток. Signal є одним з перших месенджерів, який почав використовувати наскрізне шифрування. Розробка першого прототипу Signal розпочалася ще в 2010 році. Месенджер належить незалежній компанії Open Whisper Systems, засновниками якої виступили розробник та дослідник кібербезпеки Моксі Марлінспайк і робототехнік Стюарт Андерсон (Stuart Anderson).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду