Месенджер Signal отримав $ 50 мільйонів від співзасновника WhatsApp

Wccftech

Кошти будуть направлені на створення некомерційної організації Signal Foundation, яка займатиметься розвитком Signal. Це один з перших месенджерів, який почав використовувати наскрізне шифрування, пише The Next Web. Зараз у Signal лише три розробника, які працюють на повну ставку.

Після того, як команда Signal отримала фінансування, вона зможе найняти більше людей та ставити нові, більш складні, цілі для проекту й запропонувати користувачам нові продукти.

Організацію Signal Foundation очолить розробник Signal Моксі Марлінспайк (Moxie Marlinspike), а сам Брайан Ектон стане в ній виконавчим директором.

«Оскільки все більша частина нашого життя проходить в інтернеті, особливо важливими стають захист даних і конфіденційність. Це важливо для людей з усіх верств суспільства, в усіх країнах світу. Кожна людина має право на захист. Ми створили Signal Foundation у відповідь на цю глобальну потребу», - зазначив Брайан Ектон.

Розробка першого прототипу Signal розпочалася ще в 2010 році. Месенджер належить незалежній компанії Open Whisper Systems, заснониками якої виступили розробник та дослідник кібербезпеки Моксі Марлінспайк і робототехнік Стюарт Андерсон (Stuart Anderson). Моксі Марлінспайк обіцяє, що месенджер залишиться незалежним та безпечним месенджером.

comments powered by Disqus