Yahoo Messenger закриють наступного місяця

Yahoo Messenger закриють наступного місяця

17:36,
13 Червня 2018
1753

Yahoo Messenger закриють наступного місяця

17:36,
13 Червня 2018
1753
Yahoo Messenger закриють наступного місяця
Yahoo Messenger закриють наступного місяця
Автори:
Після 17 липня цього року компанія припинить підтримку Yahoo Messenger.

Повідомлення про це з’явилося в офіційному блозі компанії. Протягом наступних шести місяців користувачі матимуть можливість завантажити архів переписки в месенджері. Компанія не надала пояснення чому месенджер вирішили закрити.

Основну частину інтернет-активів Yahoo! в минулому році придбала компанія Verizon. Для керівництва нид ними був створений окремий підрозділ Oath. Нині в Oath повідомили, що заміни для Yahoo Messenger у компанії немає, але команда постійно експериментує з новими сервісами та додатками. Зараз на етапі тестування знаходиться новий додаток Yahoo Squirrel для обміну груповими повідомленнями.

Yahoo Messenger був запущений в 1998 році й тоді він називався Yahoo Pager. Його позиціонували як альтернативу для електронної пошти та SMS-повідомлень.   

В минулому році компанія Microsoft оголосила про те, що збирається припинити підтримку редактора Paint. Однак в мережі користувачі почали висловлювати активну підтримку за збереження Paint, після чого Microsoft змінила свою думку. «Ми побачили неймовірний вияв ностальгії та підтримки MS Paint. Якщо є щось, що ми з цього довідалися, так це те, що після 32 років MS Paint має багато фанатів. Це було дивовижно,  побачити стільки виявів любові до нашого надійного старого додатку», - написала генеральний менеджер Microsoft Меган Сандерс. Microsoft вирішила залишити у оновленні Windows 10 стару версію MS Paint та додати оновлений Paint 3D.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
techjuice.pk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду