Apple звинувачують в расизмі через погану роботу функції Face ID

Cnet

Чоловік з Шанхаю поскаржився на те, що його син грався зі смартфоном своєї мами і виявилося, що він може його розблокувати через  Face ID. Також раніше повідомлялося про інший випадок у Китаї, коли дівчина двічі повертала iPhone X в магазин, тому що він реагував на обличчя її колеги. Китайські користувачі побоюються, що Face ID не зможе захистити їх смартфони й створює ризик того, що сторонні люди можуть їх розблоковувати й отримати доступ до їх інформації, здійснювати платежі в онлайні тощо.

В Apple запевняють, що це одиничні випадки й компанія має намір розібратися, чому Face ID дала збій у першому випадку. Компанія стверджує, що є лише один шанс на мільйон, що чуже обличчя зможе розблокувати iPhone.

Раніше Wired писав про те, що технологія Face ID погано працює з обличчями близьких родичів, близнюків, дітей. 10-річний Аммар Шервані може розблоковувати iPhone своєї мами. А в'єтнамська компанія з кібербезпеки Bkav навчилась обманювати сканер обличчя за допомогою маски із силікону та форми, надрукованої на 3D-принтері.

Нагадаємо, після презентації iPhone X та технології сканування обличчя Face ID, вони стали популярною темою для жартів у мережі. Також під час презентації новинки в Театрі Стіва Джобса сканер на смартфоні спрацював не одразу.

comments powered by Disqus