Alphabet оголосив про запуск нової компанії в галузі кібербезпеки

Medium

Нова компанія з’явилася в експериментальному підрозділі Google X, пише TechCrunch. Chronicle для початку буде пропонувати користувачам два сервіси - платформу безпеки і аналітики для підприємств і онлайн-сканер вірусів і шкідливого програмного забезпечення VirusTotal (про цей другий сервіс MediaSapiens раніше вже згадував).

Очолить нову компанію Стівен Джіллетт (Stephen Gillett), який до цього працював у Symantec, Google Ventures та власне Google X. Він пояснив, що головні цілі Chronicle - допомогти компаніям виявити пробіли в їх безпеці й отримати більше знань та інформації про кіберзахист.

«Ми хочемо в 10 разів збільшити швидкість та ефективність роботи команд безпеки. Якщо раніше аналіз сигналів безпеки був занадто складним чи дорогим, ми зробимо його простішим, швидшим та ефективнішим. Ми створимо власну платформу розвідки та аналітики, щоб вирішити цю проблему», - написав Стівен Джіллетт.

Chronicle працюватиме на основі Alphabet й використовуватиме машинне навчання і розширені можливості пошуку для допомоги компаніям в аналізі кібербезпеки.

Нагадаємо, минулого місяця Європейський Союз заснував групу із реагування на кіберзагрози, спрямовані проти всіх його інституцій, органів та агенцій. Група під назвою CERT-EU буде постійною й тісно співпрацютиме з внутрішніми командами, відповідальними за інформаційну безпеку інституцій ЄС та партнерами з НАТО.

comments powered by Disqus