Телеведуча Ксенія Собчак балотуватиметься в президенти Росії

Скріншот:, sobchakprotivvseh.ru

Про це пише ВВС.

У відеозверненні вона повідомила, що хоча повернути громадянам можливість проголосувати проти всіх кандидатів, адже таку графу в виборчих бюлетенях в Росії скасували.

«Мені 36 років і я вирішила балотуватися в президенти. Я проти всіх, хто зазвичай цим правом користується. Коли мені було 18 років, Путін став президентом Росії. Діти, які народилися того року, вже самі підуть голосувати. Але ж може статися так, що, коли мій син піде на вибори, у списку кандидатів будуть як і раніше Зюганов, Жириновський і Путін», – заявила пані Собчак.

Прес-секретар журналістки повідомила, що про те, хто очолить її передвиборчий штаб, Ксенія Собчак повідомить на прес-конференції 24 жовтня. Тоді ж, за словами пані Чудінової, журналістка розповість, «як планує зібрати 300 тисяч підписів і чи може вона зняти свою кандидатуру на користь єдиного кандидата від опозиції, якщо до виборів допустять Олексія Навального (російський опозиційний політик - MS)».

У виступі на російському телеканалі «Дождь», де Ксенія Собчак працює, вона заявила, що вже повідомила про своє рішення чинного президента РФ Володимира Путіна. «Мені здалося, хоча я не настільки близько знаю реакції президента, що йому не сподобалося», – сказала майбутня політикиня. 

Пані Собчак додала, що має намір домагатися зняття звинувачень з опозиціонера Олексія Навального, який теж планує балотуватися в президенти, але, на думку російського ЦВК, не зможе цього зробити, бо в має судимість.

Ксенія Собчак – російська журналістка та акторка. Співпрацювала з російськими телеканалами ТНТ, «Первым каналом», «Россия», «Муз-ТВ», MTV та іншими. Вела програму «Давай одружимося» на українському каналі СТБ. Співпрацювала з грузинським каналом ПИК. У 2012-2014 роках була головною редакторкою жіночого журналу SNC.

Зараз на телеканалі «Дождь» Ксенія Собчак веде авторську програму «Собчак» та є співведучою щотижневого новинного ефіру «Тягар новин». Крім того, з 2014 року вона працює головною редакторкою жіночого журналу L'Officiel Russia.

У 2014 році Ксенія Собчак висвітлювала події Євромайдану. У 2015 році після вбивства російського опозиційного політика Бориса Немцова журналістка на певний час залишала Росію через загрозу життю.

comments powered by Disqus