Румунія відмовила в видачі ліцензії російському каналу РТР

Фото: Андрій Товстиженко, ZN.UA
Про це повідомляє «Укрінформ».

За таке рішення проголосували усі дев'ять присутніх на засіданні членів Ради.

«Існує небезпека того, що цей телеканал подаватиме неправдиву інформацію про Європейський Союз і США. Йдеться, передусім, про проросійські пропагандистські матеріали, про так званих fake news», —  відзначив член Національної ради з телебачення і радіо Румунії Валентин Жукан.

Його колега з Національної ради Дорина Руссу нагадала присутнім, що аналогічний телеканал, який здійснює мовлення на території Республіки Молдова, неодноразово був оштрафований за необ'єктивне висвітлення подій, у тому числі подій, що відбуваються в Україні, а також за проведення російської і антиєвропейської пропаганди.

Як повідомляє «Укрінформ», керівництво російського державного телеканалу має намір оскаржити рішення Ради.
 
Нагадаємо, нещодавно Литовська комісія з радіо і телебачення (ЛКРТВ) визнала, що висловлювання російського парламентаря Володимира Жириновського в програмі «Вечір з Володимиром Соловйовим» на каналі «РТР Планета» і в програмі «Право знати» на каналі «ТВЦi» розпалювали ненависть. Через попередні порушення комісія вже двічі забороняла трансляцію каналу «РТР Планета». У жовтні Литва на півроку зупинила мовлення й російського каналу ТВЦi.
comments powered by Disqus