Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі

Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі

14:55,
26 Жовтня 2015
4756

Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі

14:55,
26 Жовтня 2015
4756
Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі
Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій ТВі
Автори:
26 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду щодо анулювання супутникової та ефірної ліцензій телеканалу ТВі, якими володіють ТОВ «Інфо24» (супутникова ліцензія) і ТОВ «Телерадіокомпанія “Телерадіосвіт”» (ліцензія на ефірне аналогове мовлення на п’яти частотах у Криму, Івано-Франківській та Чернівецькій областях).

Моніторинг від 22 і 23 вересня зафіксували, що телеканал ТВі так і не відновив свого мовлення. За відсутність мовлення ТВі Нацрада 9 квітня оголошувала ТОВ «Інфо24» і ТОВ «ТРК “Телерадіосвіт”» по попередженню, а 13 серпня і 20 серпня застосувала до обох компаній санкції «стягнення штрафу».

Оскільки компанії не усунули порушень, за які отримали попередження і штраф, Нацрада вирішила звертатися до суду по анулювання їхніх ліцензій.

Нагадаємо, що телеканал ТВі припинив мовлення з 23 березня «у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні». Із 27 квітня ТВі відновив мовлення, але в другій половині червня знову припинив роботу.

Водночас у низки працівників каналу є претензії до свого роботодавця щодо невиплати заборгованості по зарплаті. Голосіївським райвідділом міліції щодо телеканалу ТВі відкрито кримінальне провадження за ст.172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю), ст.175 КК України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат). А в Голосіївському районному суді міста Києва розпочався розгляд позову Незалежної медіа-профспілки України до ТОВ «Інфо24» щодо стягнення заборгованості.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду