Керівник 21st Century Fox засудив Трампа через марш крайніх правих

Фото: Bryan Bedder, Getty Images

Про це пише видання The Hollywood Reporter, до якого потрапив текст листа пана Мердока друзям.

Як зазначає видання, раніше Дональд Трамп заявив, що в насильстві в Шарлотсвіллі були винні дві сторони, а серед прибічників ідеології білого расизму також можуть бути «хороші люди».

«Те, що сталося минулого тижня в Шарлотсвіллі і реакція на це президента Сполучених штатів всіх нас стурбували – як американців та вільних людей. Мені важко уявити, що я маю це писати : протистояти нацистам критично необхідно. Немає хороших нацистів, чи членів «Ку-клукс-клану», чи терористів. Демократи, республіканці та всі інші мають дійти згоди в цьому, і це ніяк нікого не послабить», – написав підприємець.

Джеймс Мердок також додав, що різноманіття оповідачів та різноплановість історій, які бачить глядач, можуть змінити ситуацію. «Це різноманіття в усьому світі є вирішальною силою і натхненним імпульсом у моєму бізнесі. Нерідко з такими історіями та позицією хтось не погоджується, тож це може бути важко. Звісно, жодна компанія не є ідеальною. Але я пишаюсь сильним мистецтвом, яке може з'явитися [з таким підходом], і вдячний усім колегам, які працюють над цим», – зазначив він.

У листі Джеймс Мердок пообіцяв пожертвувати 1 мільйон доларів організації Anti-Defamation League, яка бореться з проявами антисемітизму.

Виконавчий директор кіностудії 21st Century Fox закликав друзів також передати гроші організаціям, які боряться з дискримінацією.

Джеймс Мердок є сином медіамагната Руперта Мердока (Rupert Murdoch), який має дружні стосунки з Дональдом Трампом. Телекомпанія Fox, лояльна до президента США, є дочірньою компанією 21st Century Fox.

Нагадаємо, 12 серпня в американському містечку Шарлотсвілл (Вірджинія) відбувся марш крайніх правих під назвою «Unite the Right». Через сутички загинули троє осіб та ще близько 19 постраждали. 

У понеділок Президент США Дональд Трамп, замість відповіді на питання про правий марш, вкотре звинуватив телеканал CNN і його репортера в Білому Домі Джима Акосту (Jim Akosta) в виробництві фейкових новин.

Днями CEO соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) пояснив політику Facebook щодо мови ворожнечі (і зокрема в випадку Шарлотсвілля) та заявив, що задля зменшення ненависті в суспільстві людям потрібно зблизитися.

comments powered by Disqus