Disney оголосила про розробку нової трилогії «Зоряних воєн»

Annie Leibovitz / Vanity Fair

Режисером і сценаристом всіх трьох фільмів виступить Райан Джонсон  (Rian Johnson). Цей же режисер працював над стрічкою «Останні джедаї» (Star Wars: The Last Jedi), яка ще не вийшла в прокат.

Запланована трилогія не буде пов'язана з історією Скайуокерів і розповідатиме про нових героїв з галактики, яка до цього не була показана у попередніх фільмах. Згідно з послідовністю виходу фільмів, це будуть 10, 11 і 12-й епізоди. Дати виходу нових фільмів поки не визначені, але очікується, що вони будуть показані в 2021, 2023 і 2025 роках відповідно.

Президент Lucasfilm Кейтлін Кеннеді (Kathleen Kennedy) розповіла, що студії сподобалося працювати з Райаном Джонсоном і вона переконана, що режисер зробить « дивовижні речі з чистим полотном цієї нової трилогії».   

Нагадаємо, прем’єра стрічки «Зоряні війни: Останні джедаї» запланована на 15 грудня 2017 року. Також місяць тому Disney показала трейлер до цього фільму. Режисер фільмуу своєму Twitter попередив фанів, що якщо вони не хочуть псувати задоволення від перегляду нового епізоду й не знати усіх несподіваних поворотів сюжету до останнього, то їм краще його не дивитися.

comments powered by Disqus