Більше 80% літніх росіян дізнаються новини з телебачення - опитування

Time

Дослідники з’ясували, що понад дві третини всіх опитаних (69%) практично постійно використовують в якості джерела новин і знань центральне телебачення. У порівнянні з даними за 2012 рік, популярність цього джерела новин знизилась на 78%. Ще 44% дивляться регіональне телебачення (в 2012 році таких було 52% респондентів).

«Висока популярність ТВ підтримується в основному за рахунок старшого покоління - 87% в групі респондентів від 60 років часто дивляться федеральні канали. Ця частка майже вдвічі менше серед молодих людей 18-24 років - 48%», - йдеться в результатах опитування.

Також опитування показало, що інтернет-ресурси за останні п'ять років перевершили за популярністю регіональне телебачення. Для людей у віці від 18 до 24 років і від 25 до 34 вони стали головними джерелами інформації (82% і 59% відповідно). Ще 41% опитаних дізнаються новини з блогів і соціальних мереж.

Федеральну пресу читають 25% опитаних, а слухають радіо - 20% . Найменш популярним джерелом інформації є закордонні ЗМІ, за якими стежать лише 9%.

Нагадаємо, минулого року опитування «Левада-центру» показало, що 59% росіян вірять телебаченню. А інше дослідження центру з’ясувало, що майже дві третини росіян (60%) вважають необхідною цензуру в інтернеті.

comments powered by Disqus