Журнал Playboy може закрити друковану версію

Ian West/TNS, Х’ю Хефнер з номером журналу

Про це повідомляє Fortune з посиланням на інформацію The Wall Street Journal. Бен Конн (Ben Kohn), керуючий партнер у приватній акціонерній компанії Rizvi Traverse, якій належить контрольний пакет акцій компанії Playboy, розповів, що натомість компанія зможе зосередитися на розвитку партнерства з нічними клубами й казино.

«Ми хочемо зосередитись на тому, що ми називаємо "Світ Playboy", що набагато більше, ніж невелике, застаріле друковане видання. Ми плануємо у 2018 році зробити трансформацію від медіа-бізнесу до компанії-бренду», - сказав він.

Компанія Rizvi Traverse отримала контроль над Playboy в 2011 році. Частиною угоди була умова зберігати друковану версію журналу допоки живий його засновник - Х’ю Хефнер (Hugh Hefner). Хефнер помер в 2017 році у своєму будинку в Лос-Анжелесі.

Кінцеве рішення щодо закриття друкованої версії Playboy ще не було прийняте, але в компанії відзначають, що його продажі з року в рік падають. За даними The Wall Street Journal, журнал завдає компанії збитків на 7 мільйонів доларів щороку.

Нагадаємо, у 2015 році Playboy відмовився від публікації фотографій оголених жінок, але згодом повернувся до традиційного формату.

Цьогоріч видання опублікувало 7 своїх старих обкладинок, перезнятих із тими ж моделями, які позували для оригінальних знімків.

comments powered by Disqus