У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

pennpoliticalreview.org

Про це пише Usa Today.

За бездоганну «пояснювальну» журналістику було відзначено журналіста Bloomberg News Закарі Майдера (Zachary Mider). Журналіст висвітлював проблему ухиляння від сплати податків американськими корпораціями.

За журналістські розслідування нагородили колектив the Wall Street Journal та Еріка Ліптона (Eric Lipton) із TheNewYorkTimes.

WSJвідзначили за проект Medicare Unmasked, який, за словами журі Пулітцерівської премії, дав американцям безпрецедентний доступ до даних про мотиви та практики надавачів медичних послуг, що раніше були конфіденційними». Ліптона нагородили за висвітлення впливу лобістів на лідерів конгресу та прокурорів.

NYT також отримала премії за міжнародну журналістику та зразкову фотографію.

The Los AngelesTimes  була відзначена у двох номінаціях – за документальний нарис (отримала журналістка Діана Маркум (Diana Marcum)) та критику (відзначена Мері Макнамара (Mary McNamara)).

За служіння суспільству Пулітцерівську премію отримало видання The Post and Courier за серію матеріалів Till Death Do Us Part про насильство щодо жінок у Південній Кароліні.

Повний список цьогорічних переможців можна переглянути на сайті премії.

Пулітцерівська премія (The Pulitzer Prize) присуджується Школою журналістики Колумбійського університету у 21 номінаціях у сфері медіа, музики, драматургії. Цьогорічна церемонія нагородження була 99-ою.

comments powered by Disqus