Лист Хемінгуея Марлен Дітріх продадуть з аукціону

Ернест Хемінгуей, BBC

Про це пише BBC.

Лот оцінюється у 30 тис. доларів і піде з молотка аукціонної галереї Swann в Нью-Йорку 4 травня.

Ернест Хемінгуей відправив лист Марлен Дітріх у серпні 1952 року з Куби, де тоді жив. За рік до цього вона зізналася, що зберігає його фотографію.

Ернест Хемінгуей і Марлен Дітріх познайомилися у 1934 році й з тих пір регулярно листувалися до самої смерті письменника в 1961-му році.

При цьому письменник і актриса не перебували у любовних стосунках. У своєму листі Хемінгуей пояснює це тим, що вони стали «жертвами неодночасної пристрасті».

Проте у посланні він неодноразово зізнається Марлен Дітріх у коханні. Зокрема, Ернест Хемінгуей пише: «Будь ласка, знай, що я завжди кохаю тебе. Іноді я забуваю про тебе, як забуваю і про те, що моє серце б'ється. Але б'ється воно завжди».

Лист підписаний: «З любов'ю, містер Папа».

Переписка голлівудської зірки і нобелівського лауреата частково зберігається в архівах, а частково у їхніх нащадків. Онуки Марлен Дітріх в останні кілька років уже виставляли отримані нею від письменника листи на аукціон.

Раніше Національний музей Уїнстона Черчилля у США знайшов у своїх запасниках чернетку статті покійного британського прем'єра про можливість існування життя на інших планетах.
comments powered by Disqus