Gazeta Wyborcza випустила українськомовний додаток

Фото: Tomasz Pietrzyk, Agencja Gazeta

Про це порталу inPoland.net.pl повідомила керівник проекту «Привіт» Магдалена Ногай (Magdalena Nogaj).

Перший випуск додатку має 16 сторінок і поширюватиметься безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше: українській церкві в Вроцлаві, інформаційному пункті тощо.

«Це не буде перекладена на українську мову газета Wyborcza. Це цілком інше видання, призначене для українських читачів, де будуть новини для української аудиторії що мешкає у Вроцлаві», – розповіла пані Ногай.

В першому номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, враження від першого дня у Польщі українця Олега, який приїхав до Вроцлава у пошуках роботи. Також у виданні буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про розважальні заходи.

За словами пані Ногай,  після виходу першого номера буде прийнято рішення про подальшу долю проекту. Якщо виникне попит на газету, буде визначено періодичність виходу майбутніх номерів. 

«Ми хочемо, щоб українцям жилось у Вроцлаві краще, і таким чином стараємось їм спростити процес адаптації, – каже керівник проекту.

Нагадаємо, у вересні на польському телеканалі «Superstacja» з’явилася щотижнева інформаційна передача «На часі UA» українською мовою.

comments powered by Disqus