Charlie Hebdo опублікував карикатуру про теракт в Барселоні

Charlie Hebdo

Зображення і супровідний текст опубліковано також на сайті видання.

Нагадаємо, увечері 17 серпня в центрі Барселони фургон в’їхав у натовп. 13 осіб загинули та більше 100 отримали поранення. Відповідальність за теракт взяла на себе ISIS.

Карикатурист видання зобразив білий фургон з пом'ятим капотом, а поруч з ним – тореадора. В автомобіль встромлені шпага та піки, які застосовуються в поєдинках кориди.

«Барселона: безпека знову під питанням», – підписала карикатуру редакція.

Як писав Media Sapiens, однією з помітних карикатур журналу цього року стало зображення канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Нагадаємо, у січні 2015 року ісламісти напали на редакцію Charlie Hebdo та на кошерний супермаркет у Парижі. Внаслідок подвійного теракту загинули 17 осіб. Серед загиблих – головний редактор видання, ім’я якого містилося у чорних списках Аль-Каїди за карикатури на пророка Магомета. Були вбиті також три терористи. Відповідальність за теракт в редакції взяла на себе терористична організація «Аль-Каїда на Аравійському півострові». 

Цього року французький сатиричний журнал отримав погрози через карикатури за участю лідера Чечні Рамзана Кадирова. Через карикатури на Charlie Hebdo регулярно позиваються до суду.

comments powered by Disqus