Авторка книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг стала найбагатшою письменницею світу

Den of Geek

Станом на 31 травня цього року її статки становили 95 мільйонів доларів. Роулінг потіснила на друге місце свого колегу, Джеймса Паттерсона (James Patterson), який заробив 87 мільйонів. Як пише The Guardian, авторка змогла досягнути такого фінансового успіху після того, як її вигаданий світ чарівників повернувся на екрани та на сцену. Минулого року вийшла книга під назвою «Гаррі Поттер і прокляте дитя» (Harry Potter and the Cursed Child ) та була поставлена однойменна п’єса. Крім того, в прокат вийшов спін-офф фільм «Фантастичні звірі і місця їх проживання». Останнього разу Джоан Роулінг потрапила на перше місце рейтигу Forbes в 2008 році.

На третьому місці в рейтингу цього року опинився письменник Джефф Кінні (Jeff Kinney) з 21 мільйоном доларів, на четвертому - Ден Браун (Dan Brown), який заробив 20 мільйонів. П’яте місце посів Стівен Кінг (15 мільйонів доларів).

Нагадаємо, нещодавно виповнилося 20 років з того часу, як вийшла перша книга з серії романів про Гаррі Поттера. Також письменниця Джоан Роулінг повідомила про вихід трьох збірок з розповідями про всесвіт Гаррі Поттера.

comments powered by Disqus