Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою

i100

Про це зазначають у дослідженні експерти з британського Університету Ньюкасла, передає i100.com. 

Вони попереджають, що порно відео віртуальної реальності можуть збільшити ризик зростання сексизму та експлуатації жінок, а також підсилити одержимість тим, як повинне виглядати людське тіло. 

«Суспільство є відкритим до нового досвіду, проте порноіндустрія разом з цим може призвести до зростання сексизму та рівня жіночої експлуатації. Людство вже одержиме тим, як виглядає тіло. Цифрова індустрія  створює ідеальних віртуальних жінок, починаючи від Лари Крофт і завершуючи секс-роботами. Віртуальна порнографія може ще більше підсилити цю тенденцію», - зазначила співавтор дослідження Меделайн Балаем. 

Вона також додала, що віртуальне порно розмиває межі між реальністю та фантазією:

«Це піднімає питання того, що означає згоду у VR. Якщо користувач створив віртуальну версію своєї дівчини з реального життя, чи буде він робити з нею те, на що вона не погодилася б у реальності?» 

Учені також наголошують на тому, що віртуальна порнографія є близькою до зради. 

«Результати нашого дослідження свідчать про те, що перегляд віртуальної порнографії може бути чимось на кшталт зради свого партнера, адже вона надзвичайно реалістична», - повідомив керівник дослідження Метью Вуд. 

За його словами, для деяких людей віртуальне порно є спробою реалізувати свої мрії про «ідеальний» сексуальний досвід. Для інших же це можливість втілити фантазії більш жорсткого характеру. 

«Як відомо з попередніх досліджень в галузі порнографії, вплив такого контенту може викликати залежність. Людина починає дивитися усе брутальніші відео з часом», - зазначив Вуд.  

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що у Facebook з’явився чат-бот від компанії Lovely, який дає парам поради того, як покращити їхнє сексуальне життя. 

comments powered by Disqus